Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prosíme diskutující o slušnou diskuzi. Nevhodné příspěvky, spam a podobné budou smazány adminem. Děkujeme za pochopení.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pro Jájínka

(Monczková, 1. 12. 2009 13:20)

A to jsem ještě zapomněla na rekonstrukci vodovodního řádu v buňce za 15 000 Kč.

klub-Jájínek

(S. Burdějnaja, 30. 11. 2009 14:20)

1. Podepsat se, není pro moji radost. Svědčí to o slušnosti a morálce pisatele.
2. Čtu pozorně. "l/a"... ragovala jsem na ANONYMA. Normálně se anonym ignoruje.
3. Každý si názor udělat může a to o různých věcech. Někdo z fotek bez další snahy se informovat, někdo z osobní návštěvy, někdo ... Co k tomu říct? jedině howg. sb

pro Jájínka

(Monczková, 26. 11. 2009 15:17)

Nedá mi to a přispívám svou troškou do mlýna. Od dob pana Lomského se přece jenom něco málo změnilo, a to ohrazení venkovní pískové jízdárny (80 000 Kč), nový povrch na kryté jízdárně (56 000 Kč), nová střecha nad garáží a sedlovnou, kam zatékalo (40 000 Kč), pronájem čtyř výběhů (v podstatě za hubičku). Myslím si, že na tak malý a nekomerční oddíl to není zase tak špatné.

Jájinek

(Jaroslava Křížová, 26. 11. 2009 0:15)

Zdravím, samozřejmě že se představím když Vám to udělá radost p.S. Burdějnaja(kdyby ste četla pozorněji mohla ste si ušetřit l/a , l/ka a pod). Je pravda, že historii neznám do podrobností.To je tedy uznávám moje chyba, že jsem si nepřečetla více. Hovořím z mé zkušenosti. Na Hakláku jsem se samozřejmě podívat byla, znám to tam asi od roku 2004 a byla jsem tam do té doby než p. Lomský musel odejít. Když jsem se tam později byla podívat ohromilo mě jak to tam vypadá a jak málo je tam koní. A teď tady z fotek stále nevidím žádnou změnu..Takže tak bych vysvětlila můj názor.Ale ať si každý udělá svůj obrázek a vybere si podle sebe..Tímto bych to ukončila a s přáním hezkého dne se s Vámi rozloučila.

dominiko

(S. Burdějnaja, 25. 11. 2009 13:59)

Prosím než se začneš čertit, přečti si pořádně, co je napsáno. To zda se dá srovnat nesrovnatelné nebyl v prvopočátku Tvůj výrok, ale můj. Čti dobře a přitom přemýšlej, nenech se unášet emocemi. O Vanišově jsem neřekla nic, co by znělo jako pomluva, nic, že se mi tam nelíbí, nebo že bych si tam třeba nechtěla ustájit svého koně, nenapsala jsem nic, co by nebylo pravda (snad o ceně, ale i tam je napsáno slovo "myslím" a pokud vím, nabízeli jste mimo jiné také ustájení bez kydání - takže je pravda, že cena u vás se odvíjí od nabízených služeb). To, že jste soukromá farma a ne oddíl, o tom se jistě nedá pochybovat. O tom, že se nedá u vás jezdit nebo závodit nepadla ani zmínka.
V koních ve výbězích jistě rozdíl je, máme jiná plemena, nechováme hříbata, nic jiného jsi jistě neměla na mysli že? Nebo ano?
Já jsem Vanišov zmínila jen v té souvislosti, ve které tady jistý anonym popisoval, či kritizoval vzhled našich 30 let starých stájí. sb

Dominika, Farma Vanišov

(ustájení podruhé, 25. 11. 2009 13:27)

Jinak ještě : Pokud se všichni podíváte na Hakláku do stájí a do stájí u nás,uvidíte veliký rozdíl. Paní S.B to porovnává jakože není žádný rozdíl, ač u nás ve stájích, mám pocit byla jednou jen nakouknout?A to ještě před dlouhou dobou?
Takže nechť si každý udělá obrázek sám,každopádně bych naší stáj vůbec nesrovnávala, se stájí Haklovskou.Protože se nedá srovnávat "nesrovnatelné".Jezdecký klub máme zařízen,jen není pod naším jménem ,takže závodit je možnost.
Jinak pokud se někdo trošku zakouká na koně ve výbězích,pozná ten rozdíl.:o) Hodně zdaru,Dominika Němcová

ustájení

(Dominika,Farma Vanišov, 25. 11. 2009 10:50)

Paní S.B naše cena ,vůbec není srovnatelná,s tou vaší.To jen pro upozornění.

klub

(S. Burdějnaja, 25. 11. 2009 8:49)

Odhalí svoji identitu a podepíše se "Jájínek"? :-)
Co věta "Podle fotek se v areálu nezměnilo k lepšímu nic" podle fotek??? na návštěvě se Jájínek neukázal/a?

Jinak OK, jen několik poznámek. Nedá se srovnávat "nesrovnavatelné", to ke kritice.
Nejlepší využití areálu v HD bylo ještě před panem Lomským. To je jen konstatování, pisatel/ka nezná celou historii.
Tedy rozdíly:
pan Lomský využíval areál "komerčně", koně jsou jeho obživa, areál měl od nás pronajatý čistě pro podnikatelský záměr (chov a výcvik koní a jezdců, pořádání kurzů a školení...). Musel mít plnou stáj koní a k nim jezce(a pomocníky) aby se uživil.

Vondrov - funguje také čistě komerčně, je financován a podporován majitely(s.r.o.) a sponzory.
Je na každém, kam si dá ustájit koně, kde chce jezdit. Například já bych současně mít svého koně na Vondrově nechtěla, je už příliš komerčně a neosobně zaměřen(měla jsem tam koně 8 let byla jsem spokojená, líbilo mi tam).
Jen nevím, ten zmiňovaný "luxus" pro koně - jestli tomu koni vadí, že v noci stojí v minimálně stejně velkém (myslím však větším) boxu stejné konstrukce (dřevo-kov-posuvné dveře) který je starý 30 let a vypadá ošuntěle v Hakláku, nebo v boxu novém neošuntělém na Vondrově.

Vanišov - je čistě soukromý ojekt - farma s chovem krav, chov a ustájení koní jako přivýdělek. Není to jezdecký klub - podmínky pro koně lepší pouze v tom, že se nemusí vodit do výběhu, výběh je součást farmy.
Cena za ustájení se tam myslím odvíjí od dohodnutých služeb a je srovnatelná s cenou u nás.

Pokud jde o současné využití areálu v HD, je nekomerční, není podporován sponzory, funguje jako soukromý zájmový klub pro členy a pro několik majitelů, kteří jsou myslím s péčí o koně celkem spokojeni, protože jak se říká "všude je něco...".
Jsme dostupní MHD, což je velká výhoda pro několik dětí - klientů, kteří sem dochází.

Každý si může vybrat. A nejen z těch jmenovaných, ale i dalších v okolí Č. Budějovic, v současné době je možností víc. sb

klub

(Jajínek, 24. 11. 2009 18:15)

Když už sem máte možnost zapisovat určité informace o klubu, tak bych si dovolila říci , že tento areál byl nejlépe využit p. Lomským. Měl svou klientelu, kvalitní koně, zkušenosti a chuť učit. Nejsem určitě sama , která si myslí , že Č. Budějovice přišly o možnost dostupného ježdění na koni. Podle fotek se v areálu nezměnilo k lepšímu nic ,ani cena ustájení neodpovídá kvalitě. Člověk si raději sjede o kousek dál na Vondrov kde je o ,,pár stovek" dražší ustájení, ale za to zaručený luxus pro koně i pro jezdce. Nebo cenově dostupnější pro koně také ideální Vanišov.

Výcvik

(Marki, 16. 11. 2009 22:39)

Pěkný den, měla bych zájem o jezdecký výcvik pro 15ti letou zkušenou dívku. Bylo by to možné ? Prosím o více informací a ceně na e-mail konik.julca@seznam.cz Děkuji

online

(S. Burdějnaja, 29. 10. 2009 17:45)

cituji "TA vaše online kronika už moc online neni.Myslím tu www.online-kronika.blog.cz"

Nevážený anonyme, kritika a připomínky od někoho, kdo se neumí podepsat jistě není na místě. Bylo by dobře, kdyby nevážený anonym prostudoval význam slovního spojení "on-line" což jistě neznamená denně.
Kristýno, nenech se provokovat nějakýma tečkama místo podpisu :-) nestojí Ti za odpověď. sb

on-line kronika

(Šemík, 27. 10. 2009 20:00)

já vím, bohužel mi chybí nějaká akce a bez ní se nemohu hnout dál....

online

(........, 27. 10. 2009 18:56)

TA vaše online kronika už moc online neni.Myslím tu www.online-kronika.blog.cz

online

(........, 27. 10. 2009 18:56)

TA vaše online kronika už moc online neni.Myslím tu www.online-kronika.blog.cz

pro Annu

(Monczková, 21. 10. 2009 12:23)

Tyto informace poskytujeme pouze na oddílovém mailu. I když nevím, proč se ptáš, když žádného poníka nemáš.

Video

(Anna, 20. 10. 2009 18:59)

a ještě video z dnu ot. dveří http://www.youtube.com/watch?v=SyJjHQAOjkw

fotky

(Anna, 20. 10. 2009 18:45)

fotky z dne otevřených dveří+vt http://kontrast.rajce.idnes.cz/ Není jich moc :)

poník

(Anna, 20. 10. 2009 17:28)

A za kolik měsíčně? Děkuji Anna

pro Annu

(Monczková, 20. 10. 2009 7:54)

Ustájení koní a poníků soukromých majitelů nabízíme jenom za finanční úhradu. Žádné slevy neposkytujeme, vlastních poníků máme dost.

pro Helu

(Monczková, 20. 10. 2009 7:53)

Odpověď je stále záporná. Jedenáctileté dítě u koní není pomoc, ale další starost navíc.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32

následující »