Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prosíme diskutující o slušnou diskuzi. Nevhodné příspěvky, spam a podobné budou smazány adminem. Děkujeme za pochopení.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fotky

(Renáta Veselá, 31. 1. 2010 20:18)

Dobrá den. Pokud by jste měli zájem o nějaké fotky do galerie, tak vám mohu nějaké poslat. Mám své vlastní, celkem pěkné fotky. Můžete napsat na e-mail renda.vesela@centrum.cz.

krádež

(Dominika,Farma Vanišov, 29. 1. 2010 16:17)

Ahoj všem,nedaleko nás v obci Dasné, byla dnes v noci vykradena sedlovna.Zmizelo jedno turistické sedlo,jedno dětské,jeden western a jedna anglie.Uzdečky zůstali,kdyby jste o něčem zaslechli případně vám někdo něco nabízel,obraťte se na mě. Dominika 732159447

fotky

(Jana Kindlová - admin, 18. 1. 2010 16:36)

Ahoj Katko,
napiš prosím autorce na ten email a zeptej se přímo jí, zcela jistě sem nechodí a nerada bych rozhodovala za ní. Jana

Fotky

(Kateřina Jánková, 14. 1. 2010 18:49)

Dobry den, chtela jsem se zeptat, jak jsou ty nove fotky u poniku a Jurase od ''wiky5@volny.cz'' Tak jak se jmenuje autorka ? A mohla bych si dat tyto fotky na blog kdyz uvedu autora ???

vyjížďka

(S. Burdějnaja, 11. 1. 2010 7:41)

Na vyjížďce se můžete domluvit telefonicky na číslech uvedených v kontaktech. Na e-mailu nejsme stále, je tedy nutná telefonická (nebo osobní) domluva.
S pozdravem, sb

Vyjížďka

(Marki, 10. 1. 2010 20:05)

Pěkný den, bylo by možné zaplatit si u Vás vyjížďku pro pokročilou dívku ? Děkuji za odpověď na konik.julca@seznam.cz

pronájem

(S. Burdějnaja, 8. 1. 2010 7:17)

Dotaz prosím pošlete na oddílový e-mail jkcb@seznam.cz.
Napište Vaši představu a my Vám odpovíme. Pronájem koně je možný více způsoby.

S pozdravem, S. Burdějnaja, jednatel JK

pronájem

(lenka šimanová, 7. 1. 2010 19:32)

Dobrý den, mohu se zeptat jestli se možné pronajmout si poníky přes prázdniny.
Děkuji Šimanová

pro Janu Weinzettelovou

(Jana Kindlová - admin, 1. 1. 2010 18:09)

Dobrý den,
ráda bych se Vám omluvila za toto nedorozumění, mě byly tyto fotky dány, ať je dám sem na web, netušila jsem, že je nefotila ta holčina, která mi je dala. Napište mi prosím na email: janice.k@seznam.cz, co tam mám pod ty fotky připsat, či pokud byste je chtěla stáhnout, tak je samozřejmě dám hned pryč.

Ještě jednou se Vám omlouvám a přeji hrezký Nový rok!

Jana Kindlová

...

(hela, 30. 12. 2009 13:28)

Kdo jste? Mohla by ste mi dát email? Mam na vás dotaz

Fotky!

(Jana Weinzettelová, 30. 12. 2009 8:20)

Prosím,jako autor první fotky Lumpa ve fotoalbumu, aby u ní bylo "alespoň" dopsáno moje jméno. Nebylo svoleno s jejím uveřejněním!
To samozřejmě platí i pro dvě fotky následující, které patří mojí známé. Všechny tyto snímky jsou pořízené ještě z doby kdy Lump nestál u vás.
Děkuji

"trenéři"

(S. Burdějnaja, 9. 12. 2009 8:05)

Kdo trénuje klienty a koně do drezury odpověděla dole Magda. Trénuje i několik dalších jezdců, kteří o to mají zájem. Sama jezdí S a ST a druhého koně (Martina) začla do L. Pokud někdo výsměšně kritizuje bez toho, že se předem přesvědčí jistě to není fér, je to pomluva že? Kdo to je, si lehce můžete zjistit sami. A dál - naši klienti se zúčastňují na různých soustředěních.

Pokud jde o dětské kroužky, když se odvoláváte na naše fotky (jde o vaši nepozornost nebo úmysl poškodit?), docela dobře zjistíte, kdo je vede. Středeční vede jeden z našich trenérů, který je zároveň rozhodčí. Pondělní a páteční (pro hodně malé děti) vedou studenti a jezdci s jezdeckou licencí a zkušeností z dětských táborů. A myslím že dobře, dětem se to líbí, rodiče jsou spokojeni, vedoucí kroužků to baví.
A na závěr, v takovém sdružení, nebo klubu přece nejde jenom o nějakého trenéra, o trénování.
Stále Vám nedochází, že zaměření "klubů" JKCB, a například pan Lomský, Vondrov, a farmy Vanišov se nedá srovnávat, každý je jiný. A každému, kdo nějaký z těchto zařízení navštěvuje, vyhovuje něco jiněho a svobodně si může vybrat.

Magdo

(S. Burdějnaja, 9. 12. 2009 7:21)

Díky, víš, že jsi u nás vždy vítána, Pomi by potřebovala trochu "vytřepnout kožich" :-) Uvidíme tě někde na závodech? Už máš licenci? Až budeš mít čas napiš (třeba na oddílový mail). Pozdravuj rodiče. sb

malé vložení do debaty

(Magdaléna Svobodová, 8. 12. 2009 22:31)

Nedá mi to, a vložím se také, coby bývalý "klient" JKCB. Nebudu se zde dohadovat jak se klub zlepšil či nezlepšil, jen chci konstatovat dvě věci. Co se týče trenéra. Pokud vás tedy tak moc zajímá, zkuste se někdy zajet podívat na Vondrov na drezurní stupně S a ST a třeba ho i poznáte :) Není to myšleno špatně, ani se nepřidávám na tu, či onu stranu, je to jen malý typ na získání odpovědi na Vaši otázku. Poté co se týče chodu klubu. Mám také svůj názor, což neznamená že je špatný, nebo dobrý, jelikož každý svůj klub má své + i - což jistě všichni víme. A když už jsme u toho, nevím kdo jste, ale zkusila jste někdy vést klub? Já sice ne zcela úplně, ale díky naší dost "rodinné" atmosféře v klubu ve kterém jsem nyní, jsem měla dostatečnou šanci poznat co takové vedení klubu obnáší. A to zdůrazňuji, že my jsme klub rodinný, což znamená například jeden soukromý kůň. Já sama jsem tedy jeho klientkou, když jste to tak nazvali. I v našem klubu není vše špičkové a to se týče také prostředí a možností. Například nemáme ani pískovou jízdárnu natož halu :) Ohrady každý měsíc ručně předěláváme a přendaváme, když koně trávu spasou. To neříkám proto, abych tady upozornila v jak strašném jsme stavu. Naopak, nejsme. Sice nemám takové prostředí jako je třeba Vondrov, nicméně to neznamená že se u nás koně nemají dobře, že nepracují s chutí a moý¨žná i proto, byli dovedeni (samozřejmě za značné pomoci naší trenérky a majitelky statku) do stupně ST drezura. Stále je ale co zlepšovat. Tím chci říct, že ne vždycky je úroveň klubu v pomínkách, ve velké hale, v nových krásných boxech, ale lze ji hledat i jinde. Sama jsem toho svědkem a příslušníkem :) Jak říkám, vše své pro a proti.

To asi vše k této debatě :)

S pozdravem Magda

P.S. Pokud by mi to vyšlo, měla jsem v plánu někdy se zajet podívat, doufám, že nemáte nic proti tomu :)

ANONYM :)

(Jaroslava Křížová, 8. 12. 2009 17:58)

Taaak píšu zase jáá Váš drahý anonym plny záště a pomsty jak jste zmínila :D Mě by zajímalo kdo tedy trénuje ty děti a dospelé když jste tu nejdříve zmínila miliardu národních trenerů a nikdo tam nechodí..A nebuďte z toho smutná ja jsem se Vás ani Vašeho klubu nechtěla nějak dotknout jen mě mrzí ten pokles kvality..

Deniso

(S. Burdějnaja, 8. 12. 2009 8:16)

Když už jsem se do této diskuze pustila, tak ještě jednou.
To, že kolují pomluvy víme. Něco možná pravda je, něco není. Nechci se ohánět tím, jak to vzniklo(alespoň jak myslíme že to vzniklo). Určitě nás pomluvy netěší. Trenér (člen) netrénuje ani jeden. Teď zapřemýšlejte, jestli by Vámi zmiňovaný pan "L" TRÉNOVAL neperspektivní děti, začátečníky, klienty, pokud by na tom také nezáviselo jeho podnikání, jeho obživa.
Nezapojuju se tady do diskuze často. Většinou jen když je kritika nepodložená a také anonymní.
Cituji jájínka-anonyma: "Podle fotek se v areálu nezměnilo k lepšímu nic...." PODLE FOTEK?? a další příspěvek (už tedy s podpisem) "jak málo je tam koní. A teď tady z fotek stále nevidím žádnou změnu"..opět PODLE FOTEK?
A teď reakce jájínka(původního anonyma)na moji odpověď: cituji nadpis "pro rádoby dobrý jezdecký klub" ... z toho příspěvku je cítit uražená ješitnost(asi za ohodnocení morálky pisatelky?), zášť, rádoby ironie a výsměch, pomsta? proč? Onu osobu neznám (Vás také ne), nechodí k nám, tedy to u nás nezná a soudí o nás podle fotek...a podle toho co slyšela OD KOHO?
A ještě - možná jsem to napsala pro mnohé nesrozumitelně, tak aby bylo jasno (ke zmiňované "prázdnotě stájí").
-Současně a v dohlednu nechceme plnou stáj koní.
-Současně se většina majitelů věnuje koním rekreačně.
-Současně mají 2 majitelé koně na úrovni L drezury.
-Současných 10 koní a 2 pony je strop (4 boxy jsme začali opravovat-jsou bez podlah-máme tedy jeden rezevní box - vazná stání jsou zlikvidována a předělaná na boxy, zhotovují se nově 2 venkovní boxy).
Shrnutí: už jsem jednou napsala jako reakci na kritiku jednoho jezdce na VT 2008 "Není to o tom, že nedokážeme snést nebo akceptovat kritiku, pokud ta kritika je oprávněná, podložená argumenty"... a teď dodávám - podložená vlastním poznáním toho, co kritizuju.
Přeji hezký den, přijďte se "podívat" častěji. Snažte se (všichni) ověřit si, co se říká.
sb (strašná baba)

Trenéři apod.

(Denisa Havlíčková, 7. 12. 2009 17:25)

Dobrý den,
a kdo z těch členů, které jste jmenovala, kteří mohou trénovat tam trénují? Mám takový pocit, že těch členů je tam myslím 13? Jestli se nepletu? A z toho asi tak 4 členové pravidelně klub navštěvují. Kdyby u Vás trénoval národní trenér, vypadalo by to tam celkem jinak a bylo by to tam trošku na jiné úrovni. Nechci Váš klub nějak špinit, prožila jsem tam za pana L. i poté jsem se tam podívat. Myslím si své a své jsem (hlavně v negativním) slyšela.

slečno Křížová.

(S. Burdějnaja, 7. 12. 2009 8:41)

JK členové - licence: 6x trenér - z toho 1 národní. 1x stavitel parkurů. 6x rozhodčí, z toho 1 národní,1 komisař u ZVJ a 2x cvičitel. Toť na emotivní a výsměšný dotaz "a kdo trénuje?"
Ti všichni "trénovat" můžou.

Pokud jde o Vaše emoce ohledně odchodu pana Lomského, nikdo ho nevyštípal, skončila mu pětiletá smlouva o pronájmu. A docela bych pochybovala, že se podrobně svěřoval o své finanční situaci ve svém podnikání zrovna Vám.
Pokud jde o Vaše emoce ohledně zaplněnosti stáje, počtu koní a lidí kteří se u nás vyskytují, kde berete jistotu, že chceme mít plnou stáj a využívat ji komerčně? Že se nám stýská po hordě hádajících se a navzájem se pomlouvajících "slečen" pohybujících se v areálu? sb

kvalitní jezdecký klub :D

(Jaroslava Křížová, 5. 12. 2009 19:10)

:D teď mě rozesmálo :D Vy tu máte výcvik pro děti i dospělé :D a kdo trénuje? :D

pro rádoby dobrý jezdecký klub

(Jaroslava Křížová, 5. 12. 2009 18:56)

Haha Tak tady je jen vidět, že peněz ste teda možná do toho nacpali dost a taky sem ráda, že se Vám z toho nic nazpět nevrací. O tom vypovída těch Vašich ubohých pár klientů :D!! Myslim si ,že by ste byli moooc rádi komerční ,ale o ten Váš klub prostě nikdo nestojí. Bavili sme se o nejlepším využití prostor a to Vy nemáte ani v nejmenším. Hlavně ,že ste p. Lomského tahali po soudech a vyštípali ste ho odsud. A kdyby p. Lomský neplatil ty Vaše přemrštěný nájmy tak by určitě taky opravil co by se dalo, vtip je v tom ,že on to udělal i tak. A vy ste mu jen záviděli klientelu a chtěli ste ji převzít HAAA, ale asi ste nepočítali s tím , že jakmile p. Lomský odejde, tak se jeho lidi po Vás ani neotočí. Tak si užívejte boxy zející prázdnotou, pavučiny a ten bordel co tam všude máte a abych nezapomněla tak tech Vašich pár ,,spokojených" klientů :D


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32

následující »